برای ورود به صیغه یابی حافظون کلیک کنید

قوانین و مقررات

درباره هاپدیا

هاپدیا | همسریابی ازدواج موقت

وَالذینَ هُم لِفُروجِهم حافِظون اِلا عَلی اَزواجِهم (معارج آیات 29-30)

هاپدیا، یک وبگاه اختصاصی برای همسریابی ازدواج موقت است. هدف این سایت، تشکیل یک جامعه مجازی برای خانمها و آقایان مجردیست که موفق به ازدواج دایم نشده و قصد ازدواج موقت دارند. لازم بذکر است که هاپدیا یک موسسه همسریابی نمی باشد و لذا فردی را به فرد دیگر معرفی نمیکند. همچنین هاپدیا وابسته به هیچ سازمان و نهادی نمی باشد و به صورت مستقل اداره میشود.

پر واضح است که ازدواج موقت یک راه کار شرعی و عقلی است که برای مواقع ضروری و اضطرار، در دین مبین اسلام پیش بینی شده است. در جای خود گفته شده است که آنچه برای جامعه ضروری و راهگشاست ترویج و تسهیل ازدواج دایم جوانان است. اگر میخواهیم جامعه ای با نشاط داشته باشیم، باید بدانیم که در گرو داشتن خانواده هایی با نشاط است. این خانواده ها نیز بوجود نخواهد آمد مگر با ترغیب و تشویق جوانان به ازدواج و تشکیل خانواده.

اما روشن است که شرایط همه افراد یکسان نبوده و امکان ازدواج دایم برای برخی از آنها میسر نمی باشد. برخی از آقایان بدلیل مشکلاتی مانند نوع کار، وضعیت اقتصادی، ... موفق به ازدواج دایم نشده اند و یا خانمهایی که همسر خود را از دست داده اند و با مشکلات اقتصادی دست و پنحه نرم میکنند. معرفی این افراد به یکدیگر میتواند بسیاری از مشکلات را به صورت دو طرفه رفع نماید.

ما معتقدیم باید فضایی را ایجاد کرد تا خانمها و آقایان حایز شرایط ازدواج موقت بتوانند خود را معرفی نمایند تا در صورت تمایل طرفین، به جای شکل گیری دوستی های نا مشروع خیابانی و یا خدایی نکرده کشیده شدن به سمت فساد، یک ارتباط شرعی و تعریف شده ای شکل بگیرد.

فراموش نکنیم که هاپدیا، مومنانی هستند که دامن خود را از گناه حفظ میکنند و نیازهای خود را تنها از طریق شرعی برآورده میکنند.

قوانین سایت

 1. هاپدیا در چارچوب قوانین اینترنتی حمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.
 2. هاپدیا به عنوان یک شبکه احتماعی به هیچ عنوان در زمینه های دوست یابی فعالیت نمیکند، بلکه یک جامعه مجازی در زمینه ازدواج موقت است.
 3. به منظور تحکیم بنیان خانواده و رعایت عرف جامعه، فعالیت افراد متاهل در این سایت ممنوع میباشد.
 4. حق حریم خصوصی کلیه اعضای سایت محفوظ بوده و اطلاعات شخصی آنها در اختیار کسی قرار نخواهد گرفت.
 5. در صورتی که سرویسی را خریداری و برای شما فعال شده باشد، هزینه آن قابل استرداد نمی باشد.
 6. IP کاربران سایت ذخیره شده و در صورت لزوم برای پیگیری تخلفات در اختیار مراجع قضایی و انتظامی قرار خواهد گرفت.

تخلفات

 1. موارد زیر تخلف بوده و منجر به اخطار و یا انسداد پروفایل میگردد:
  1. داشتن اهدافی غیر از انتخاب همسر به منظور ازدواج موقت مانند دوستیابی و ...
  2. داشتن تاهل
  3. ارسال پیامهای تبلیغاتی و سیاسی در سایت
  4. توهین و تحقیر به اعضای سایت و یا قومیت ها
  5. ثبت اطلاعات نادرست اعم از نوشتاری و تصویری
  6. ارسال اسپم (هرزنامه)
  7. درخواست های غیر متعارف مانند ف*وت ف*تیش و ...
 2. با توجه به فضای مجازی اینترنت ، اثبات برخی موارد تخلف بعضا دشوار میباشد، با این حال مسئولین سایت چنانچه ظن قوی به تخلف شما پیدا کنند مختارند تا از ادامه فعالیت شما جلوگیری بعمل آورند
 3. در صورت انسداد پروفایل شما توسط مسوولین سایت، تمام سرویسهای شما قطع و چنانچه بابت آنها پرداختی انجام داده اید، قابل استرداد نمیباشد.
 4. چنانچه پروفایل شما در گذشته مسدود شده باشد، حق استفاده مجدد از سایت را نخواهید داشت و در صورت مشاهده، بدون تذکر قبلی پروفایل جدید شما بسته خواهد شد.

شیوه استفاده از سایت

 1. خانمها و آقایانی که تمایل به ازدواج دارند، به صورت رایگان ثبت نام کرده و با تشکیل پروفایل، اطلاعات و مشخصات خود را ثبت می نمایند. اطلاعات تماس (مانند ایمیل و شماره تلفن و ...) موجود در پروفایل، به هیچ کاربری نمایش داده نمی شود.
 2. افرادی که به دنبال ازدواج موقت هستند، با جستجو در پروفایل های ثبت نام شده به مطالعه دقیق اطلاعات آنها می پردازند.
 3. افراد برای حصول اطمینان از علاقه فرد مورد نظر به آشنایی های بیشتر می توانند اقدام به ارسال پیام علاقه مندی نمایند.
 4. در صورتی که دو نفر مایل به آشنایی بیشتر باشند میتوانند اقدام به ارسال پیام شخصی نمایند
 5. برای ارسال پیام شخصی حداقل یکی از طرفین باید عضو ویژه باشد.
 6. کاربران عادی میتوانند در منوی تنظیمات، اطلاعات تماس خود را قابل نمایش برای اعضای ویژه نمایند.
 7. اعضای ویژه میتوانند اطلاعات تماس خود را قابل نمایش برای تمام بازدیدکنندکان قرار دهند تا حتی افراد غیر عضو نیز در صورت تمایل بتوانند با ایشان ارتباط برقرار نمایند.
 8. افرادی که مایلند به صورت ویژه به کاربران سایت معرفی شوند، می توانند با درخواست ایجاد «آگهی همسریابی» ، فرصت های بیشتری را برای خود فراهم نمایند. برای اطلاعات بیشتر به قسمت تعرفه سایت مراجعه بفرمایید.